Dorastenci už začali svoju prípravu tiež, a hned aj zdolali Jovické A-čko

Jovice - Drnava dorast 5-6 (3-3) góly za Drnavu: J.Kovács 2, Vozár, Šoltés 2, Szücs

Drnavčania cestovali do Jovíc na prípravné stretnutie z Jovickým A-čkom v úplnej zostave. Samozrejme do zápasu sa dostali aj všetci hráči z lavičky, no najviac minút na ihrisku odohrala zostava Halász - N.Kovács, P.Kovács, Čelovský, Szöcs - Szücs, Maliňák, Emödi, J.Kovács - Vozár, Šoltés.

Zápas priniesol množstvo obratov. Vedenia sa ujali domáci, no dlho im vedenie nevydržalo. Po prekrásnej kombinácií sa trafil Vozár. Po vyrovnaní Drnava darovalo domácim opäť vedenie. Do vlastnej brány sa nechcene trafil P.Kovács. 2-1. No hostia hrali kombinačne lepšie ako domáci a opäť vyrovnali. Skóroval Szücs. 2-2. 5 minút pred polčasom sa hostia dostali aj do vedenia keď Šoltés prekrásnou strelou z priameho kopu otočil stav zápasu. 2-3. No posledné slovo v polčase mali domáci keď odrazenú loptu od tiče dopravili do siete.

V druhom polčase sa hneď na začiatku presadil J.Kovács a bolo to opäť lepšie pre hostí. No ďalší obrat prišiel v strede polčasu. Bolo to už 5-4 a každý si myslel že domáci to už zvládnu, ale dorastenci sa nevzdali a prekrásnými gólmi sa presadili opäť J.Kovács zo Šoltésom a posledným obratom v zápase rozhodli že hostia si zapíšu peknú výhru. Dorastenci dnes dokázali že v II. triede by určite vedeli zabojovať. Sezóna V.ligy sa však začína až 7.apríla v Kokšov Bakši a dovtedy ich ešte preveria neaký tí súperi aby boli na jarnú časť pripravený.