DRNAVA - Bidovce 7-1 (2-0)

Drnavčania hostili v poslednej predohrávke jarnej časti 4.ligy KG súpera z Bidoviec. Drnava mala v tabuľke oveľa lepšie postavenie, a preto favoritmi zápasu boli práve oni. Domáci, aj keď z menšími výpadkami v zápase, zvládli stretnutie výsledkovo na výbornú a Bidovciam nadelili 7 kúskov. Presadil sa najmä Šoltés, ktorý zaznamenal 4 góly. No skvelý výkon podali aj J.Kovács z Čelovským. Keďže po zápase sa chystala rozlúčka zo sezónou, domácich prišli podporiť aj hráči A mužstva, ktorý svoj posledný zápas už mali za sebou (vo Vlachove vyhrali 0-4).

Zápas nebol od začiatku jednoznačný. Domáci mali loptu viac na kopačke, no nevedeli sa presadiť z obrovských šancí. Hostia sa k bráne prakticky nedostali, ich cieľom bolo bránenie. Vozár a Šoltés sa neraz ocitli v šanci ktorá si zaslúžila gól, no brankár hostí chytal vynikajúco. Pozorná obrana hostí veľmi dobre pracovala, no v 28.min prišla chybyčka. Emödi im zobral loptu a ten kombináciou z Maliňákom dostali do šance J.Kovácsa a bolo to 1-0. Hostia používali ruku v každom súboji a pramenili z toho priame kopy. Po jednom z nich Emödi našiel hlavu Šoltésa a ten zvíšil na 2-0. Po ďalšej štandartke Šoltés trafil brvno. Maliňák z Emödim skvele rozdávali lopty a po ich ďalšej kombinácií prišla ďalšia obrovská šanca Vozára, no ten nemal súdené skórovať. Polčas 2-0.

V druhom polčase sa gólové vrece už roztrhlo. Šoltés sa po štandartke už nemýlil a prekrásnym gólom zvyšoval na 3-0. Hostia začali byť nebezpečný po treťom inkasovanom góle. Po jednej štandartke sa v situácií zaváňajúcej ofsajdom ocitol Minarčík a skóroval. 3-1. Hostia cítili šancu na obrat ale domáci ich rýchlo prebrali. Po akcií Šoltésa sa hosťujúci obrancovia dotkly rukou lopty až dvakrát a penalta tak bola neodvratná. Šoltés z prehľadom zvýšil na 4-1. Tento kanonier pokračoval v skvelom výkone a po skvelom prieniku trafil žrďku. Lopta sa odrazila k Maliňákovi a ten minul odkrytú bránu. Šoltés o 2 minúty opäť opečiatkoval žrď. Drnavčania robili obrovský tlak a prišli už aj góly. Opäť to začalo u Maliňáka z Emödim. Druhý menovaný pripravil strelu Čelovskému a ten prekrásnou strelou skóroval. 5-1. J.Kovács úradoval po centri Šoltésa a peknou päťičkou zvyšoval už na 6-1. Stretnutie gólom ukončil hviezda zápasu Šoltés, ktorý ďalším skvelým prienikom a tvrdou strelou ukončil debakel hostí. 7-1. Koniec zápasu i jesennej časti. Dorastenci prezimujú na skvelej 4. priečke zo skóre 40 - 19.