DRNAVA - Brzotín 2-1 (1-1)

Ten kto zmeškal začiatok zápasu, nevidel 2 góly z 3 ktoré tento zápas priniesol. V 1.min aj 2.min padol gól, domácim sa rýchlo podarilo otvoriť skóre a rýchlo sa im podarilo aj stratiť. Spasiteľom Drnavy sa stal Jozef Rencsok, hráč ktorého Brzotínčanom netreba predstavovať. Dnešné víťazstvo bolo aj preto dôležité keďže F.Kovács, Krága a Slávkay nenastúpili, Z.Búlik už odcestoval naspäť do Španielska a Mázik nastúpil až na druhý polčas, keďže bol zranený. Rozhodoval Jónáš na čiare z Gallom a K.Chomjakom.

Drnava už po 50.sekundách viedla. Rencsok skvele našiel Orbána a ten aj vďaka chybe obrancu poľahky prešiel cez obranu a otvoril skóre. 1-0. Útočník hostí Kerekeš zakričal nasledovné: "Lopty som sa ani nedotkol a už prehrávame!". Žial Drnava lutovala v 2.min že už sa Kerekeš k lopte predral. Situácia zaváňala ofsajdom, no Kerekeš mohol pokračovať a po svojom nájazde vyrovnal na 1-1. Drnava diktovala tempo, no hostia sa dostávali do nebezpečných protiútokov. Po jednom Kerekeš opečiatkoval aj brvno. Na druhej strane bol dvakrát počas 5 minút v pokutovom území faulovaný Emödi no píšťalka Rozhodcu ostala nemá. V poslednej päťminutovke polčasu sa Görgei, založník hostí aj dvakrát dotkol lopty rukou, k čomu sa aj sám priznal, no pre pána rozhodcu ani toto neznamenala pokutový kop. Polčas 1-1.

Do druhého polčasu nastúpili tímy z úplne rozlišnými taktikami. Kým domáci za každú cenu chceli zvíťaziť, hostia chceli udržať remízový stav. Drnava začala útoky na bránu hostí no do vyloženého zakončenia sa nedostal ani zranený Mázik, ktorý naskočil na ihrisko namiesto G.Petra. Na druhej strane mal možnosť rozhodnúť Kerekeš ale v 100%-nej šanci zlyhal. Brzotínčania sa pokúšali zdržiavať čas a preto boli ocenený 3 žltými kartami. Ich pasivita sa vypomstila v 82.min keď Rencsok prenikol cez obranu hostí a krížnou strelou rozhodol. 2-1. Ten istý hráč mal o 2 minúty ďalšiu veľkú šancu, ale mieril už len nad. Po konečnom hvizde boli domáci veľmi spokojný Keďže v slabšej zostave vybojovali toto víťazstvo. 3 dorastenci dnes odohrali celý zápas, a Mázik z Orbánom ukončili zápas zo zraneniami. Takže klobúk dole pred každým.

Náš hráč Róbert Kovács v jesennej sezóne odohral svoj posledný zápas keďže odlieta v sobotu do Anglicka. Prajeme mu veľa šťastia a čakáme ho nazad na jar!

DRNAVA - Brzotín 2-1 (1-1) góly: Orbán, Rencsok - Kerekeš