DRNAVA - Krásna 1-3 (0-2)

Drnavčania vedeli že v prvých troch zápasoch narazia na troch najťažších súperov, ale že to bude až také ťažké to nikto nečakal. Niečo v Drnave neklape tak, ako by malo. Nevieme kde by sme mali hladať chybu. Vo včerajšom zápase to nešlo ani v zadu, ani v strede a ani v útoku. Drnačania podali v 1. polčase nekoncentrovaný výkon a keď už to bolo nezvrátiteľné tak začali hrať, presne ako minulý týždeň v Bakši.

Prvé minúty však boli dobré od domácich. Emödi a Šoltés mali pokusy, ktoré leteli tesne vedľa, a o pár minút nato Vozár spálil najväčšiu šancu. Šiel sám na brankára, no prekonať ho nedokázal. A pomaly sa to po tom začalo otáčať proti Drnave. Ofsajdová pasca zlyhala vo dvoch prípadoch a obe boli potrestané gólom. Domáci si nevedeli nahrať na 5 metrov, vyzeralo to ako keby hrali žiaci proti dorastencom. Polčas 0-2.

Drnava sa pokúšala zmenami pozícií vymyslieť niečo nové. Pokračovalo však to, čo v 1. polčase. Kombinácie hostí boli veľmi efektívne a pramenilo to ku tretiemu gólu. Brankár Drnavy ešte prvú strelu chytil, no na dorážku už bol krátky. Vtedy sa domáci začali opäť preberať. Šoltésova nevydarená strela skončila na brvne, no gólom to neskončilo. O pár minút nato zo štandartky Šoltés znížil na 1-3. Drnavčania mali ešte 10 minút na zázrak, no jednoducho to nešlo a tak si pripísali 2 prehru na jar.

DRNAVA - Krásna 1-3 (0-2) gól Drnavy: Šoltés