DRNAVA - Poproč 3-1 (1-0)

Offenzívny futbal z oboch strán priniesol veľmi zaujímavý zápas. Drnava dnes chcela potvrdiť svoju skvelú formu, keďže sa chystali vyhrať svoj 5. zápas v rade. Súperom bol dorast z Poproča, ktorý doteraz inkasoval veľmi veľa gólov a boli medzi poslednými v tabuľke. Zápas rozhodoval Uharček a divákov prišlo len veľmi málo kvôli veľkej zime.

Zápas sa začal ako tradične možnosťami na oboch stranách. Prvá vážnejšia strela však hneď skončila gólom. Maliňák prešiel cez dvoch hráčov a z 20 metrov trafil do rohu brány. 1-0. Hostia mohli okamžite odpovedať, no skvelý brankár domácich kryl všetko. Zaznamenal sa aj stopér N.Kovács, ktorý svojim telom zablokoval minimálne 5 striel ktoré mierili na bránu. Na druhej strane mali domáci obrovské možnosti. Vozár zblízka hlavičkoval do brankára a na dorážku nabehol Šoltés, ktorý tiež mieril len do chráncu svätine hostí. Hostia boli nebezpečný, ale z prvým polčasom už nič nezrobili. Polčas 1-0.

Celkovo v druhom polčase boli lepší hostia, no domáci ovládli úvod druhej štyridsaťpäťminutovky. V 50.min po faule na Herczega udelil rozhodca Uharček penaltu. Šoltés si postavil loptu a z istotou premenil. 2-0. Neprešli ani tri minúty a bolo to už 3-0. Čelovský dlhým nákopom zacentroval na J.Kovácsa a ten hlavou usmernil loptu do sieťky. Po treťom góle domáci prestali hrať. Hostia sa dostávali do nebezpečných brejkov a lho sa im nedarilo. V 81.min sa však predsa len dočkali čestného úspechu, keď Lackáň aj z obrovským šťastím dostal loptu do Drnavskej brány. Konečný hvizd! Drnava poskočila o ďalšie 2 miesta a je už na 5.mieste!!!

DRNAVA - Poproč 3-1 (1-0) góly: Maliňák, Šoltés(z 11m), J.Kovács - Lackáň