Kokšov-Bakša : Drnava 4-2 (1-0) - dorast

Kokšov-Bakša : Drnava 4-2 (1-0) Góly: Trávníček, Rybár, Hudák, Balog - Šoltés, Maliňák.

Drnava pricestovala do Bakše takmer s úplným kádrom, chýbal len N.Kovács. Očakával sa tvrdý zápas, ktorý sa aj naplnil, no našťastie bez zranení. Zápas nevyšiel mladému brankárovi Drnavy, ktorý pustil za svoj chrbát dve lacné góly. V silne remízovom zápase hostia nemali šťastie a gólovo sa prebrali až v poslednej desaťminutovke. Avšak v poslednej dekáde zápasu Drnava mohla aj vyrovnať skóre zo štvorgólovej straty.

Domáci začali zápas vynikajúco. V 4.min na rohový kop si nabehol Trávníček a hlavou otvoril skóre. 1-0. Zápas sa v poli vyrovnával a do útoku sa tlačili už aj hostia. Domáci útočníci boli úplne vypojený z hry a Drnava si vypracovala zopár pekných akcií. Niekoľkokrát ich rozhodca zastavil v ofsajde a keď sa už všetko vydarilo, tak chýbalo šťastíčko pred bránou. Šťastie chýbalo Drnave aj pri najväčšej šanci hostí v 1. polčase. Po centri Emödiho Maliňák fantastickou hlavičkou prekonal brankára, no brvno bolo proti. Polčas 1-0.

J.Kovács bol najnebezpečnejším hráčom na začiatku druhého polčasu a po jeho voleji sa už Drnavčania tešili, no obranca na čiare zastúpil brankára. Nedáš dostaneš sa potvrdilo o pár minút nato. Ľahučkú strelu Rybára brankár Drnavy prepustil do siete po pod telom. 2-0. O 5 minút nato prišla ďalšia chyba brankára, keď chcel zabrániť rohu, čo sa mu aj podarilo, no Drnavčania platili krutú daň vo forme inkasovaného gólu. 3-0. Po treťom góle sa hostia prebrali a začali kombinovať, no po jednej strate sa domáci dostali do protiútoku a Balog zvýšil už na priepastných 4-0. Ale hostia neskladali zbrane. V 81. min sa Šoltés dostal k lopte po nevydarenom odkope a po dvoch kľučkách strielal do siete. 4-1. Otrasený domáci v 83. min nedokázali reagovať na "barcelonskú" akciu trojice J.Kovács - Emödi - Malňák a posledný menovaný znížil už na rozdiel dvoch gólov. 4-2. Ďalšiu obrovskú možnosť zahodil Šoltés, ktorému chýbal krôčik ku skórovaniu. Zápas uzatvroila šanca J.Kovácsa, ktorý obyšiel brankára, no z veľkého uhľa už nedokázal skórovať. Koniec. 4-2.